پایگاه رسمی همایش آزادگان تکریت 11

خاطرات و اخبار آزادگان دفاع مقدس؛مشکلات آزادگان؛ایثارگران؛سیاسی؛اجتماعی

پایگاه رسمی همایش آزادگان تکریت 11

خاطرات و اخبار آزادگان دفاع مقدس؛مشکلات آزادگان؛ایثارگران؛سیاسی؛اجتماعی

پایگاه رسمی همایش آزادگان تکریت 11
موقعیت و مشخصات اردوگاه تکریت 11

اردوگاه اسرای ایرانی تکریت 11 اولین اردوگاه اسرای مفقودالاثر ایرانی بود که در 15 کلیومتری شهر تکریت و 150 کیلومتری موصل در استان صلاح الدین عراق محل تولد صدام واقع شده بود که شامل سه قسمت بود، قسمت اصلی حدود 1200 الی 1400 اسیر ایرانی را شامل می شد و ملحق یک که حدود 600 نفر و ملحق 2 که نامشخص است.اردوگاه تکریت 11 با انتقال اسرای کربلای 4؛5 و 6 در تاریخ 65/12/5 به این اردوگاه افتتاح شد.سپس رزمندگانی که در عملیاتهای بعدی اسیر شده بودند را تا سال 67 به این اردوگاه منتقل می نمودند.میانگین مدت اسارت حداکثر حدود 44 ماه و حداقل 2 سال است،اردوگاه تکریت 11 یکی از فعالترین اردوگاههای اسرای ایرانی در زمینه مسائل مذهبی و عقیدتی بود که در آخرین روز اسارتشان نمازجماعت 1000 نفره برگزار کردند(به همین دلیل در بین عراقیها به اردوگاه حزب الله معروف شده بود).
تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
نویسندگان
آخرین نظرات
سه شنبه, ۳۰ مرداد ۱۳۹۷، ۰۷:۲۳ ب.ظ

کاسه صبر فرزندان خمینی لبریز شده

نامه رحیم پورازغدی در نقد اشرافی گری:

کاسه صبر فرزندان خمینی لبریز شده/عصر قیام علیه مدیریت غرب‌زده فرا‌ رسیده/ کجاست شیخ خلخالی ...؟

آیا این روا بود که فرزندان تحصیل کرده و از جنگ برگشتۀ خمینی (ره)،بی‌کار و گرسنه و بی‌جفت‌وخانمان در کوچه‌ها بگردند و این لقمه‌حرامان به اندازه کمربندی از اسکناس که به دور کره زمین بکشند،از بیت‌المال این محرومان و انقلاب‌شان به صورت‌های مختلف سرقت کنند؟

سرویس سیاسی شهدای ایران:حیدر رحیم‌پور ازغدی در بیانیه ای از همه فرهیختگان حوزه و دانشگاه،انقلابیون و خانواده شهدا عاجزانه خواست که بپاخیزند و اجازه ندهند فساد اداری و بانکی در دهۀ چهارم جمهوری اسلامی دوباره توجیه شود.

کاسه صبر فرزندان خمینی لبریز شده/عصر قیام علیه مدیریت غرب‌زده فرا‌ رسیده/کجاست شیخ خلخالی...؟

حیدررحیم پورازغدی و فرزندش حسن رحیم پورازغدی

  استاد حیدر رحیم‌پور ازغدی از مبارزان سیاسی در جریان نهضت ملی شدن صنعت نفت،انقلاب 1357 و قیام امام خمینی(ره)در سال 1342 تا پیروزی انقلاب بوده‌است.

بیانیه هشدارآمیز حیدر رحیم‌پور را که در نقد ترویج فرهنگ اشرافی گری و خطر شیوع فساد اداری،بانکی و مدیریتی در دهه چهارم انقلاب اسلامی که در 27 تیر سال 95 به نگارش درآمده،باتوجه به اوضاع امروز کشور،تقدیم شما عزیزان می شود.با هم می خوانیم:

کلام آخر

 بسم رب الشهداء و المجاهدین و السلام علی الاولیاء و المرسلین، ثم من قام لاحیاء الدین،الامام الخمینی.
 
یا سیدی!هیهات‌هیهات که زنده باشیم و فرمان تو را آنگاه که به لقاء‌الله می‌رفتی،ناشنیده بگیریم.
 
اینک که برکرسی‌پریدگان،چون بانوان قیصر،بر تخت لمیده و به امت سفارش می‌کنند که آرام باشید تا ما به خواب خوشمان ادامه دهیم، نسل خمینی(ره)پاسخ می‌گویند که وای بر شمایان و آنانکه به شما چنین فرصت‌هایی داده‌اند.
 
جبر زمان دگربار ما را سرخ پوشاند و مجبور ساخت در هشتاد و چهار سالگی به جنگ دشمنان انقلاب حضرتت دوباره بپاخیزیم.اف بر آنانکه در دهه چهارم انقلاب خمینی(ره)تا این حد گستاخ و جسور و بی‌پروا گشته‌اند.
 
آیا این روا بود که فرزندان تحصیل کرده و از جنگ برگشتۀ خمینی (ره)،بی‌کار و گرسنه و بی‌جفت‌وخانمان در کوچه‌ها بگردند و این لقمه‌حرامان به اندازه کمربندی از اسکناس که به دور کره زمین بکشند،از بیت‌المال این محرومان و انقلاب‌شان به صورت‌های مختلف سرقت کنند؟

کاسه صبر فرزندان خمینی لبریز شده/عصر قیام علیه مدیریت غرب‌زده فرا‌ رسیده/کجاست شیخ خلخالی...؟ 

اما روزگار سوءاستفاده نوچه‌های صهیونیسم اینک به‌سر آمده است.به همه کلاشان؛کلاهبرداران؛غارتگران بیت‌المال و مفسدان اداری هشدار می‌دهیم که هنوز دیر نشده،به خدمت رهبر رسیده و انواع مسروقه‌ها به عناوین گوناگون را به صندوق بیت‌المال برگردانید.

به روح امام سوگند که کاسه صبر فرزندان خمینی(ره)لبریز شده و عصر قیام علیه مدیریت غرب‌زده ادارات و زورمداران زرسالار فرا‌ رسیده است و سخنمان این که باید یا به ضابطه اسلام انقلابی عمل کرد یا کلمه مقدس اسلام را از دنباله جمهوری قیچی کرد و اجازه داد تا ما که اینک بدستور غدیر، مطیع فرمان رهبریم،همچون دیگر جمهوری‌ها،آزادانه با مخالفان‌مان به مقابله برخیزیم.

برای ملتی که توانست شاه 2500 ساله را گریان از کشور به دور افکند،سهل است که این مشتی فرصت‌طلب غارتگر را نیز به خانه اربابانشان برگرداند یا چنانچه با امام انقلاب پیمان بسته است و 98 درصد به اطاعت از اسلام رای داده در سایه قرآن به آرامش و عدالت اسلامی برسد.

 

اگر برای هر خشک و تری،حکمی از خداوند رسیده است و اگر با اجرای این احکام است که اسلام می‌ماند،پس آن‌گاه که قرآن می‌فرماید:«وَالسَّارِقُ وَالسَّارِقَةُ فَاقْطَعُوا أَیْدِیَهُمَا»و مهم‌تر از آن به‌ آشکار می‌فرماید:«وَلَکُمْ فِی الْقِصَاصِ حَیَاةٌ»؛چرا نمی‌فهمیم که آن دستی که باید قطع شود،همین دست‌ها است و بقای جمهوری اسلامی و ایجاد تمدن اسلامی برپایه اجرای همین احکام انقلابی شرع است.

 کجاست«شیخ خلخالی»این دوران که همین فردا در پیشخوان هر دادگستری،طناب داری برپا کند و یکایک دزدان را در انظار مردم به محاکمه کشیده و تبهکاران اقتصادی را قصاص کند تا انقلاب برای مردم و مردم برای انقلاب بمانند و دشمنان،دیگر ما و اسلام‌مان را به سخره نگیرند و امر رهبر بر زمین نماند.

 مساله،مساله این یا آن جناح نیست؛مساله فقط فیش حقوقی 950 مدیر کشور نیست.مساله،خطر انحراف اصل نظام و تحریف ارزش‌های انقلاب است،خطر رهاسازی مهار عدالت و بازی با ارزش‌های خونین نهضت و حاکمیت اشرافی‌گری و نبود نظارت بر نظام بانکی و امورمالی و خطر تاریک‌خانه‌های دیگری است که هنوز افشا نشده است و پرونده‌سازی‌هایی که هزاران تولیدکننده را به بند کشیده و خطر دلال‌های حکومتی که در نقطه مقابل اقتصاد مقاومتی عمل می‌کنند.

تجربه هفتاد سال سیاست‌ورزی دینی از چهارده‌سالگی تا امروز به من آموخته است که حتی یک آن تردید،ممکن است همه دستاوردها را به باد دهد.تجربه‌های من از دهه بیست و پیش از نهضت نفت تا دوران موتلفین اسلامی مشهد که تابلوی نفت انگلیس و تابلوی حزب توده را در مشهد همزمان پائین کشیدیم و تابلوی نفت ملی ایران را بالا بردیم تا نهضت مقاومت ملی پس از کودتای 28 مرداد و از 15 خرداد 1342 که شرف حضور در نهضت امام(ره)عزیز را داشتیم تا خفقان دهۀ پنجاه تا پیروزی انقلاب اسلامی و تا امروز، همواره دیده‌ام که هرگاه وادادیم،دستاوردهای مهم را بر باد دادیم.

امروز در بستر پیری و بیماری از همه فرهیختگان حوزه و دانشگاه، همه نویسندگان و دانشجویان و عدالت‌خواهان و انقلابیون پیر و جوان و خانواده شهدا عاجزانه می‌خواهم که بپاخیزند و اجازه ندهند فساد اداری و بانکی و مدیریتی در دهه چهارم جمهوری اسلامی دوباره توجیه شود.همه دست به قلم شوید و جهاد نهی از منکر را زیر پرچم انقلابی‌گری و در مقابل اشرافی‌گری از هر جناح و هر دولت و هر قوه از قوای حکومتی دامن بزنید و نگذارید توجیهات تکراری به نام قانون یا مصلحت نظام یا اعتماد به دیوان‌سالاری قوۀقضائیه و قوانین مرده و بی‌خاصیت و عجز دولت‌های پیشین و پسین،این فریضه اسلامی و مطالبه انقلابی پس از چند سخنرانی و چند پرونده کوچک یا جابه‌جایی چند شخص فرو خسبد و دوباره رهبری در این عرصه تنها بماند و انقلاب،بی‌صاحب شود.

 

ولاحول ولاقوه الابالله العلی العظیم.

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی